Hotel Górski Czarna Góra
Witaj w magicznym miejscu, gdzie czas się zatrzymuje.

Hotel Górski Czarna Góra to jedno z najchętniej wybieranych miejsc na nocleg w Czarnej Górze - idealne na weekend we dwoje oraz pobyt dla całej rodziny.

Dzięki doskonałej lokalizacji, w centrum Kotliny Kłodzkiej, blisko Śnieżnika i w pobliżu wielu tras rowerowych i pieszych, wyciągów narciarskich oraz atrakcji turystycznych nasz hotel to raj dla rowerzystów, narciarzy i wielbicieli aktywnego wypoczynku w górach.

O każdej porze roku przyjmujemy w naszym hotelu Gości, którzy pragną wypocząć w malowniczo położonej górskiej okolicy oraz przytulnych i komfortowych pokojach, gdzie czują się swobodnie i przyjemnie.

Do dyspozycji gości oddajemy kameralne dwu- i trzypokojowe pokoje oraz dwupokojowe apartamenty rodzinne, w którym można cieszyć się spokojem i prywatnością.

Piękny widok na górską okolicę rozciągający się z okien, szum strumyka, który płynie obok hotelu pozwoli się wyciszyć, zregenerować siły oraz poczuć unikalną atmosferę gór.

Nasi goście mówią, że nasza gościnność, komfortowe i piękne pokoje z widokiem na góry, malownicze położenie w cichej i spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta, szum strumyka, który koi zmysły to powody, dla których do nas wracają.

Zapraszamy do rezerwacji pobytu w Hotelu Górskim w Czarnej Górze, który z pewnością będzie niezapomniany. Będzie nam niezwykle miło Państwa gościć!