Aktywny wypoczynek & relaks

Hotel Górski Czarna Góra to wymarzone miejsce na aktywny wypoczynek oraz relaks w Czarnej Górze i Kotlinie Kłodzkiej. Szereg atrakcji w hotelu i okolicy pozwoli ciekawie i przyjemnie spędzić niezapomniany czas w górach.

Aktywny wypoczynek

Piesze górskie wędrówki

Malownicza okolica Hotelu Górskiego Czarna Góra obfitująca w piękne lasy i górskie widoki zachęca do spacerów i górskich wędrówek po wyznaczonych specjalnie szlakach pieszych, którymi można zawędrować m.in. z Czarnej Góry na Śnieżnik, zachwycając się po drodze niezwykłym pięknem przyrody.

Turystyka rowerowa

W pobliżu Hotelu Górskiego Czarna Góra znajdują wielokilometrowe trasy rowerowe położone pięknej górskiej okolicy oraz „Park Rowerowy” Czarna Góra – ze słynną trasą downhill’ową na Czarnej Górze. Prawdziwa gratka dla rowerzystów i miłośników mocnych wrażeń!

Narciarstwo

Zaledwie 250 m od Hotelu Górskiego Czarna Góra znajdują się wyciągi narciarskie i Ośrodek Narciarski Czarna Góra. Dzięki temu zimą można korzystać z uroków narciarstwa w Czarnej Górze.

Tenis stołowy i bilard

Wolny czas w naszym hotelu można spędzać na wiele sposobów, a jednym z nich jest możliwość skorzystania z bilarda i tenisa stołowego.

Boisko do piłki nożnej, siatkówki i kosza

Zadbaliśmy o szereg atrakcji dla dorosłych i dzieci, dlatego na terenie Hotelu Górskiego Czarna Góra znajduje się boisko do piłki nożnej, siatkówki i kosza, które pozwoli spędzać aktywnie czas całej rodzinie.

Wycieczki do Czech

Dzięki doskonałej lokalizacji naszego hotelu stanowi on świetne miejsce wypadowe na wycieczki m.in. do Pragi i Wiednia, które możemy Państwu pomóc zorganizować.

Relaks

Sauna

Goście szukający błogiego odprężenia, zakosztują chwil relaksu w saunie znajdującej się w naszym hotelu.

Masaż

Na specjalne życzenie gości można zamówić w naszym hotelu masaż, który wykona profesjonalny masażysta.

Basen

W sezonie letnim oddajemy do dyspozycji naszych gości odkryty basen, w którym można odpoczywać i odprężyć się w upalny dzień.